Himna DV Radost
Main menu
Super User

Super User

Upravljanje

Dječjim  vrtićem upravlja Upravno vijeće.

Upravno vijeće ima sedam članova:

1.    Četiri člana imenuje osnivač
2.    Jednog člana biraju roditelji djece korisnika usluga
3.    Dva člana biraju odgojitelji i stručni suradnici iz svojih redova

Predstavnik roditelja djece korisnika usluga je g. Tomislav Pavić.
Kontakt: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Više...

Kontakt

Braće Radić 10, 10450
10450 Jastrebarsko,  Hrvatska


Administrativna služba: 01 / 6281 - 241
Stručna služba: 01 / 6281 - 095 


http://www.radost-jaska.hr
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

Više...

Završava EU projekt

Završava EU projekt „Razvoj predškolskog inkluzivnog modela“, čija je provedba  trajala 12 mjeseci.
Rezultati projekta bit će predstavljeni na Završnoj konferenciji na koju su uz predškolske ustanove pozvani predstavnici ustanova i institucija koje sudjeluju u promicanju inkluzije.

Više...

Ostale službe

ADMINISTRATIVNO FINANCIJSKA SLUŽBA:

1. ZORICA MATAUŠIĆ – TAJNIK
2. LJILJANA BOROŠIĆ PINTUR – VODITELJ RAČUNOVODSTVA
3. VESNA SAMARIN – ADMINISTRATOR BLAGAJNIK
4. MATE IVANČIĆ – EKONOM - VOZAČ
5. FILIP FABIJANIĆ (na stručnom usavršavanju bez zasnivanja radnog odnosa)


TEHNIČKA SLUŽBA:

1. LJUBICA NOVOSEL – SPREMAČICA
2. DUBRAVKA FABEK – SPREMAČICA
3. INES ŽGANJER  - SPREMAČICA
4. ZDENKA FABIJANIĆ – SPREMAČICA
5. BOSILJKA ŠAFLIN – SPREMAČICA
6. BOŽICA ŠPOLJAR – SPREMAČICA
7. MIRJANA ČIŽMEŠIJA – SPREMAČICA
8. DUBRAVKA BRAVAR GREGORIĆ - SPREMAČICA
9. MIRJANA MILADIN - SPREMAČICA
10. NEVENKA MARTINKOVIĆ – SPREMAČICA
11. MIRICA TANDARIĆ – SPREMAČICA
12. IVANA REŠČIĆ – SPREMAČICA
13. BRANKICA KARAS - SPREMAČICA
14. PETRA JELENIĆ - SPREMAČICA (zamjena za bolovanje)
15. IMRE CSUCS – DOMAR LOŽAČ
16. DRAGUTIN KRCIVOJ – DOMAR LOŽAČ

KUHINJA:

1. JADRANKA GOJMERAC – GLAVNA KUHARICA
2. BOŽICA TANDARIĆ – KUHARICA
3. DRAGANA ŠIMRAK – KUHARICA
4. DANIJEL VODOPIJA – KUHAR
5. ŽELJKA VIBOH – POMOĆNA KUHARICA
6. SNEŽANA BUDINŠĆAK – POMOĆNA KUHARICA
7. KRISTINA PRUGOVEČKI KOKOT – POMOĆNA KUHARICA
8. ŠTEFICA BALOBAN - POMOĆNA KUHARICA

Više...

Razvojno pedagoška služba

1. JADRANKA STOJKOVIĆ, PROF. – RAVNATELJICA
2. MARIJA SVOBODA – PROF. PEDAGOGIJE
3. SILVIJA KATOVČIĆ – PROF. PSIHOLOGIJE
4. MARIJA PRESEČKI ZMAJLOVIĆ – PROF. EDUKACIJSKE REHABILITACIJE
5. IRIS SEČEN- PROF. LOGOPEDIJE
6. MIRJANA ŠIMANOVIĆ – BACC. VIŠA MEDICINSKA SESTRA

Više...
Pretplati se na ovaj RSS feed

Centralni objekt RADOST 1

Braće Radić 10, 10450 Jastrebarsko
Radno vrijeme: 5,30 - 17,30

TELEFON
administrativna služba: 01 / 6281 - 241
stručna služba: 01 / 6281 - 095

Područni objekt RADOST 2

Bana Tome Erdodya Bakača, 10450 Jastrebarsko
Radno vrijeme: 6,30 - 17,30

TELEFON
01 / 6281 - 631

Područni objekti

DESINEC

Radno vrijeme: 6,00 - 17,30
Telefon: 01 / 6279 - 008

CVETKOVIĆ

Radno vrijeme: 6,30 - 16,30
Telefon: 01 / 6271 - 389

GORICA SVETOJANSKA

Radno vrijeme: 6,30 - 16,30
Telefon: 01 / 6286 - 922